THL 5000: ještě o kus dál

thl 5000V týdnu jsme představili THL 4400, kde hlavní roli hraje výkonná baterie. Jestli jste si mysleli, že je to maximum, co lze u Android telefonů získat, mýlili jste se. THL představilo svoji vlajkovou loď THL 5000. Co „5000“ v názvu telefonu skrývá?

U THL se v poslední době doslova roztrhl pytel se smartphony s výkonnými bateriemi. THL 5000 není jen o extra výkonné baterce, ale i o špičkových parametrech a výbavě.

Z názvu je velice dobře patrné, že se jedná o smartphone s 5000 mAh baterií a je právem označován za Android telefon s největší baterií na světě.

Pojmem „největší baterií“ je samozřejmě myšlena její kapacita. Díky Li-Pol baterii, která využívá křemíkové anody má 4x vyšší hustotu, tedy i výrazně vyšší kapacitu než běžné Li-Ion baterie o stejné velikosti. Jinými slovy je tato baterie co do objemového rozměru přijatelná, a to i hmotnostně, ale nabízí silně nadprůměrnou dobu výdrže. Výrobce udává 1000 hodin v pohotovostním stavu. U THL 5000 nečekejte tedy nevýhodu v podobě silnějšího těla anebo velké hmotnosti. Mezi 5 palcovými Android telefony zapadá do hmotnostního průměru (170 gramů).

Jako další lákadla tohoto high-endového Androidu je dobré uvést například rychlonabíjení, Gorilla Glass III displej, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště anebo osmijádrový procesor se zvýšeným taktem pro každé jádro (8 x 2 GHz). Špičkový fotoaparát či perfektní LCD displej je u tohoto dual simu samozřejmostí. Tyto parametry vyšvyhují THL 5000 mezi nejvýkonnější dual sim telefony na trhu.

Brzy se můžete těšit na recenzi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *