Lenovo A850+ velký displej & velký výkon

Lenovo A850+Lenovo A850+ je aktualizovaný model A850. Jaké vylepšení se mu dostalo, se dozvíte v této mini recenzi.

Na první pohled mě ihned doslova „praštilo“ do očí hlavní ovládací tlačítko, které je na boku. U A850 bylo na horní straně a k jeho dosažení bylo nutné použít druhou ruku. Zde postačí pouze jedna ruka. Desing je oproti A850 s otřejšími rysy a dle mého názoru mu to více sluší. Lenovo A850+ je i tenčí. Přídomek „+“ zde ukazuje na vylepšení hardwaru, konkrétně osmijádrový procesor MTK6592 na taktu 1,7 GHz a hned 8x. K tomu výkonný 3D grafický akcelerátor Mali 450MP.

Vylepšení se dostalo také IPS displeji, který je při plném slunci lépe viditelný než u A850. K dispozici je také silnější baterie o kapacitě 2500 mAh, což určitě uvítáte.

Telefon je zakoupen v Here-Shop.cz a je s plně počeštěným Androidem ve verzi 4.2 a s kompletním přístupem na Obchod Play a synchronizace s e-maily a aktualizace (zkrátka, co běžný Android uživatel očekává). Výrobce slíbil vydání Android 4.4.2 Kit Kat pro A850+. Here-Shop.cz tedy pro své zákazníky jistě tuto aktualizaci do českého jazyka přeloží a nabídne ji.

Hledáte-li telefon s velkým displejem, se všemi konektivitami, rozhodně doporučuji, protože po výkonové stránce a celkové praktičnosti je Lenovo A850+ třefou do černého. Za cenu 4 790 Kč bude hledat těžko konkurenci. Navíc možnost si prodloužit záruku na 3 roky.

Navštívit e-shop a zakoupit Lenovo A850+ můžete pod tímto odkazem.