Lenovo A660 včetně navigačního SW vyprodáno!

Hot NewsLenovo snížilo cenu svého nejprodávanějšího modelu A660, a to rapidně! V České republice tento dvoujádrový dual sim s Gorilla Glass a vodotěsným tělem lze pořídit již za 3390 Kč vč. DPH. Vzhledem ke svým parametrům a ceně není na trhu konkurečního mobilního telefonu. Kde koupit?

Doporučujeme jak jinak než Here-Shop, neboť ten pro Lenovo telefony vytváří aktualizace a jako jediný vám na českém trhu dodá Lenovo A660 s plně českým menu (100% překlad) a zajistí bezproblémový servis. Rovněž prodává také originální příslušenství. V neposlední řadě vytvořil také rozsáhlý český manuál a za cenu 3190 Kč vč. DPH obdržíte telefon s již nainstalovaným GPS navigačním softwarem Sygic, který je jinak placený.

Aktualizováno 18.9. 2013:

Lenovo hlásí konec produkce outdoorového mobilního telefonu Lenovo A660. Dle informací od prodejce Here-Shop.cz jsou u dodavatele k dispozici již pouze kusy v oranžovém provedení. Dodavatel zámerně zvýšil jeho prodejní cenu, která se podepsala na vyšší prodejní ceně v ČR, nicméně Here-Shop si drží stále velice sympatickou cenu 3390 Kč vč. DPH a 2 letou zárukou se servisem v ČR. Here-Shop.cz nakoupil desítky kusů, které jsou v současné době na cestě do ČR. Zatím je otázkou jestli další dodávka vůbec bude K dispozici. Pokud jste o tomto telefonu přemýšleli, doporučujeme jeho nákup uspíšit. Dle Here-Shop.cz budou poté k dispozici pouze náhradní díly pro servis a příslušenství k telefonu.

Aktualizováno 26.9. 2013:

Originální produkt Lenovo A660 je již zcela vyprodán. Alternativní produktem je Lenovo S750

Kde koupit Lenovo A660

Přejít k nákupu Lenovo A660 můžete přes tento odkaz.