Kospet Hope: první hodinky s 3GB RAM a 32 GB ROM

Chytré hodinky jsou stále více oblíbené, zvláště ty s operačním systémem Android. Podobně jako u mobilních telefonů, i zde se neustále zvyšují nároky na výkon a funkce celkově. Kospet Hope jsou první Android hodinky (na SIM kartu), které jsou osazeny 3 GB RAM pamětí a 32 GB ROM úložným prostorem. Spíše to zní jako parametry mobilního telefonu střední třídy, zvlášť když jsou hodinky osazeny ještě k tomu čtyřjádrovým procesorem.

Kospet Hope nabízí i solidní baterii s kapacitou 620 mAh, což při zachování kompaktních rozměrů (49 x 49 x 12 mm) je perfektní hodnota.

Kospet Hope běží na Androidu 7.1 a mají přístup ke Google aplikacím. Lze si tak stahovat aplikace z Obchodu Play a využívat další výhody Google účtu. Kospet Hope jsou určeny také pro sportovce a nabízí několik režimů jako je běh, chůze, fotbal, basketbal a další. Samozřejmostí je měření tepu. Hodinky jsou také vybaveny 8 MPx fotoaparátem.

kospet-hope-01

AMOLED displej a keramické tělo. Řemínek je odnímatelný. Kospet Hope je k dispozici ve 2 variantách – s koženým nebo silikonovým řemínkem.

Kospet Hope AMOLED displej

Kospet Hope jsou Android hodinky, které pracují se SIM kartou a dokáží tak plnohodnotně nahradit mobilní telefon. Lze je však použít i jako doplněk k mobilnímu telefonu a nechat si na hodinky zasílat notifikace.

Lokalizace

Kospet Hope díky Android systému nabízí velké množství jazyků, ale české menu zatím není k dispozici. Pokud vás hodinky zaujaly a chtěli byste je včetně českého menu, tak kde je získat?

Kde v tuzemsku zakoupit

Zastoupení nové značky Kospet má na starosti Here-Shop.cz. Ten do hodinek připravil také české menu.

Odkaz na hodinky