Android 8.1 pro Ulefone Power 3

Možná jste to právě vy, kdo si zakoupil Ulefone Power 3 a těšil se na slíbenou aktualizaci Android 8.1 anebo nedostupnost 8.1 byla důvodem si Ulefone Power 3 nepořizovat. Každopádně situace se napravila. Sice ne oficiální cestou od Ulefone, ale do Ulefone Power 3 je možné si Android 8.1 nainstalovat.

Ten, kdo si Ulefone Power 3 zakoupil v Here-Shop.cz má to štěstí, že je pro něj aktualizace přichystaná zdarma. Ostatním je tato možnost taky nabídnuta, ale logicky za poplatek.

Recenze na Ulefone Power 3

Oficiální vs. neoficiální

Ulefone pro Power 3 vydal několik aktualizací, ale vždy Android 7.1. Poslední dostupnou je verze V40. Ta vyšla někdy ve 3. kvartále roku 2018. Novější update už výrobce nechystá. Přechod na neoficiální Android 8.1 je variatnou přinášející lepší Android ve všech směrech.

Výhody Android 8.1 proti 7.1

  • novější knihovny než poslední dostupná aktualizace (V40) od výrobce
  • plně české menu
  • ještě lepší výdrž baterie oproti Androidu 7.1
  • vyšší zabezpečí

Pro zkušenější uživatele možnost i ROOTu.

Nevýhody Androidu 8.1

Protože se jedná o neoficiální verzi, tedy verzi, kterou nevydal výrobce, její instalace může přinést potenciální problémy se zárukou u prodejců. Ztráta záruky se netýká telefonů zakoupených v Here-Shop.cz

Info o Android 8.1

Jedná se o tzv. custom verzi, portovanou, chcete-li. Firmware je upraven tak, aby na Ulefone Power 3 fungoval zcela bez chyb. Pozor! Nezaměňovat s beta verzí Android 8, kterou Ulefone vydal někdy v únoru 2018.

Ulefone Power 3 Android 8.1

Kde Aktualizaci získat

Aktualizaci nabízí Here-Shop.cz. Jak již bylo uvedeno výše, jedná se o zpoplatněnou službu. Nabízen je i ROOT.

Kde získat Android 8.1 pro Ulefone Power 3

Odkaz na firmware: Android 8.1 pro Ulefone Power 3